BUNĂ , Oameni Frumoși,

Știai că, defapt, nu are rost să stai să aștepți ca viața să aibă farmec? Nu are rost să aștepți ca viața să se schimbe? Tu trebuie să fii FARMECUL și tu trebuie să fii SCHIMBAREA!
Bucuria și farmecul Crăciunului nu au fugit undeva și ne-au lăsat pe noi plictisiți și dezamăgiți; noi, oamenii, suntem cei care ne-am schimbat.
PRESS PLAY!
Loading Likes...

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *